Intimacy Coordinator: Truly Naked
Op woensdag 27 mei organiseren we samen met Paradiso de avant-première van de film Truly Naked in Cinema Palace. Na de filmvertoning geeft Philine Janssens wat meer informatie over haar rol als intimiteitscoördinator . Ben je benieuwd wat de job van intimiteitscoördinator precies inhoudt, wanneer een intimiteitscoördinator best betrokken wordt in het proces en hoe een intimiteitscoördinator het volledige proces kan ondersteunen? Schrijf je dan nu in!
Dit event vindt plaats in het Engels.
Anspachlaan 85
1000 Brussel
mediarte biedt 30 gratis tickets aan.
Programma
18u30 — Avant-première van Truly Naked (in het Engels)
Truly Naked vertelt het verhaal van Alec, een zachtaardige, introverte tiener wiens kijk op seksualiteit volledig gevormd is door zijn werk in het porno- lowbudgetbedrijf van zijn vader Dylan. Hij komt enkel in aanraking met seksualiteit door de performatieve handelingen van zijn vader te observeren door de lens van zijn camera. Nadat de inkomsten van het familiebedrijf een dramatisch dalende lijn vertonen, moeten vader en zoon verhuizen naar een kleine kustplaats; een nieuw begin voor Alec. Op school ontmoet Alec de eigenzinnige Nina, met uitgesproken feministische denkbeelden, een opmerkelijk contrast met wat hij thuis gewend is. Naarmate hun relatie zich verdiept, begint Alecs begrip van seksualiteit en verlangen te veranderen. Nina daagt hem uit om kwetsbaar te durven zijn en samen te ontdekken wat het betekent om je echt bloot te geven en gezien te worden.
20u30 — Masterclass met Philine Janssens
Na de filmvertoning gaan we in gesprek met Philine Janssens, die als intimiteitscoördinator ook aan de film meewerkte.
Benieuwd naar wat de job van intimiteitscoördinator precies inhoudt? Wil je ontdekken wanneer een intimiteitscoördinator best betrokken wordt in het productieproces en hoe deze rol een filmploeg doorheen het volledige traject kan ondersteunen?
Tijdens deze masterclass krijg je een unieke inkijk in een beroep dat steeds belangrijker wordt binnen de sector.
Spreker
Philine Janssens - Intimiteitscoördinator
Philine Janssens is een intimiteitscoördinatrice en bewegingsregisseur, gevestigd in Antwerpen. Met een achtergrond in choreografie en dans brengt ze meer dan twintig jaar ervaring mee naar film, televisie en de podiumkunsten, waar ze scènes creëert die veilig, geloofwaardig en artistiek veeleisend zijn.
Ze heeft meegewerkt aan internationale producties voor Netflix, Amazon en Warner Bros. en is verbonden aan titels als Citadel: Diana, Mr. K, Knokke Off en Lords of War.
Als auteur van de Vlaamse Intimiteitstoolkit en lid van de Intimacy Practitioners’ Guild draagt ze actief bij aan de ontwikkeling van professionele normen. Haar werk combineert artistieke nauwkeurigheid, respect voor toestemming en een focus op de menselijke ervaring.